Pakavimo paslauga

Pakavimo paslaugos yra padalintos į dvi atskiras verslo sritis:
  • Pramonės ir statybų rinka. Tvirtinimo detalių, elektrotechnikos ir santechnikos komponentų pakavimas į maišelius, plastikines ar kartonines dėžutes, lizdinės pakuotės.
  • Higienos ir odontologijos prekės
title
Gamybos proceso kelias
Gamybos proceso kelias
Plastikiniai (LDPE) maišeliai

LDPE arba PP vyniojimo medžiagų naudojimas su spausdintu tekstu, brūkšniniais kodais ar etiketėmis arba be jų.

NAUJIENA! Nuo 2024 m. siūlome ir popierinę vyniojamąją medžiagą, skirtą maišams supakuoti nenaudojant jokių plastikinių komponentų ar klijų.

Lizdinės pakuotės

Optimizuotas, mažmeninis jūsų gaminių pateikimas tinkamo dydžio sulankstomose lizdinėse pakuotėse, su kliento logotipu, tekstu ir brūkšniniu kodu. Baltpack gali pasiūlyti  ir atspausdinti  korteles su pageidaujama informacija.

Čia rasite standartinių plastikinių pakuočių sąrašą.

Dėžutės/kartoninės pakuotės

Tvirtinimo detalių, elektrotechnikos ir santechnikos gaminių pakavimas į kartonines dėžutes su atspausdinta etikete. Baltpack gali naudoti jūsų dėžutes arba galime pasiūlyti išsirinkti iš mūsų turimo asortimento.

Surinkimo paslaugos

Turime patirties renkant pramoninius tvirtinimo elementus, elektros lizdus ir higienos prekes, kurias reikia surinkti rankiniu būdu arba mūsų techninė komanda gali optimizuoti gamybą ir tai gali būti atlikta visiškai automatiškai (priklausomai nuo kiekio).

Susisiekite su mumis