Tvarumas

Baltpack tikslas – gaminti gaminius kuo efektyviau panaudojant išteklius. Diegdami išteklius tausojantį gamybos procesą, padarome daugiau su mažiau.

Sutelkti dėmesį

Atnaujinti savo gamybą, kad būtų naudojamos popierinės vyniojimo medžiagos ir biologiškai sujungtos plastikinės medžiagos.

Elektros suvartojimas

Nuo 2010 m. naudodami saulės baterijas, gaminančias elektros energiją, padengiame apie 15% sunaudojamos elektros energijos. Mūsų tikslas 2026 metams yra padengti 25 % mūsų naudojamos elektros energijos, pakeičiant savo turimas mašinas naujesnėmis ir mažinant bendrą elektros kiekio suvartojimą.

CO2

Surinkdami pakankamai CO2, kad kompensuotume visas su transportu susijusias CO2 emisijas, atsirandančias dėl reguliaraus prekių gabenimo klientams ir iš jų. „Baltpack“ planuoja investuoti į nuosavą mišką, kuriam bus leista augti jo nekertant, kas sulaikys pakankamai CO2, kad kompensuotume transporto emisijas. Planuojama įgyvendinti iki 2025–2026 m.

Atliekų tvarkymas

Visos organinės medžiagos rūšiuojamos ir kompostuojamos. Popierius, plastikas ir dėžutės yra rūšiuojamos ir perdirbamos. Tikslas – užtikrinti, kad 90 % mūsų atliekų patektų į naują gyvavimo ciklą.

Susisiekite su mumis